
Світлодіодна LED-лампа Н4 6000k (6000LM) "SOLAR X3" пасивний радіатор
1 250 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 90374
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа для авто Н 4 6000k (6000LM) "SOLAR X3" (пасивний радіатор)

- Тип ламп: світлодіодні
- Цоколь: Н4
- Світлова температура: 6000 K
- Люмены: 6000 L
- Робоча напруга: 12 v
- Автомобільні світлодіодні лампи SOLAR є чудовою альтернативою галогенним або ксеноновим лампам. У світлодіодних лампочок багато переваг і відрізняються вони від інших лампочок високою світлосилою й низьким енергоспоживанням, завдяки чому знижується навантаження на акумулятор автомобіля.
- Виробник SOLAR зарекомендував себе на автомобільному ринку як якісний бренд світлодіодних ламп, які надійно працюють і не вимагають регулярної заміни впродовж тривалого часу. Всі норми щодо встановлення в посадкове місце фари дотримані, витриманий фокус і світлотінева межа світіння. Багато автовласників уже гідно оцінили світлодіодні лампи SOLAR, які виготовлені за сучасною технологією та змінюють звичайні лампочки на своїх авто на сучасну світлодіодну оптику цього бренда. LED-лампочки SOLAR — це потужні, надійні й економні автомобільні лампи за прийнятну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Код запчастини | 90374 |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Solar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴/комплект





