
LED-лампи DECKER D2 / D2S / D2R 12V PL-01 5500K 10000L радіатор з вентилятором+обманка
2 130 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 282047

Світлодіодні лампи головного світла DECKER.
Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі та меншому енергоспоживанню світлодіодна лампа є чудовою альтернативою галогеновій.
Найновіші технології виробництва світлодіодів дали можливість розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію великої площі та вбудований кулер забезпечують відведення тепла та дозволяють використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування діодів повністю співпадає з розташуванням ниток розжарювання галогенових ламп.
Монтаж лампи на авто простий і не потребує спеціальної кваліфікації. Ви зможете самостійно встановити лампи замість штатних. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після монтажу на авто.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Гарна концентрація світла
2. Стійкість до перепадів напруги.
3. Стійкість до вібрації.
4. Система охолодження: радіатор з алюмінію + кулер
5. Компактний розмір.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: D2 / D2S / D2R
Світловий потік: :10000 Lm
Кольорова температура: 5000К
Робоча потужність: 45W±10%
Зовнішній дрвйвер + canbus
Напруга живлення: 12V
Посадочна глибина: 30 мм
Гарантія 12 місяців

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Україна |
| Цоколь | D2S |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | 282047 |
- Ціна: 2 130 ₴/комплект







