
LED-лампи MICHI H1 75W 12 V Can 5500K 12000L з обманкою радіатор з вентилятором
1 570 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 401365
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні LED-лампи MICHI H1 75W Can 5500K 12000L з обманкою радіатор з вентилятором

Комплект ламп MICHI MI LED Can 75W (H1, 5500K)
потужніть - 75Вт.
температура кольору: 5500K
напруга живлення (постійний струм):
матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
тип цоколя: H1
Охолоджуючий елемент: з кулером
блок драйвера: виносний
вбудований блок обходу помилки бортового комп'ютера
гарантія: 24 місяці
лампа відповідають класу ip57
витримують короткочасне занурення у воду і потрапляння пилу
діапазон робочих температур -40 + 105° C
лампи можна використовувати в автомобілях з бортовою мережею 12В
просте та швидке встановлення ламп будь-які фари з відповідними габаритами. Зберігається працездатність штатного коректора кута нахилу фар.
Комплектація:
світлодіодна лампа 2 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Michi |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | 329189 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴/комплект







