
Світлодіодна LED-лампа Megalight H4 12V-24V GA675 6500K 50W радіатор+вентилятор+обманка
1 960 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 295639
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Megalight H4 12V-24V GA675 6500K 50W радіатор+вентилятор+обманка

| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | H4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Світлодіодні лампи (2 шт) |
| Потужність (W) | 50 |
| Напруга (V) | 12-24 |
| Світловий потік (Lm) | 12000 |
| Тип (модель) | GA675 |
| Тип світлодіода | 3570 (70mk) |
| Тип системи охолодження | активна |
| Колірна температура (К) | 6500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 295639 |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴/комплект




