
Світлодіодна LED-лампа Megalight H4 12V-24V TF3 6500K 65W радіатор+вентилятор+обманка
3 220 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 295654
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Megalight H4 12V-24V TF3 6500K 65W радіатор+вентилятор+обманка

Характеристики
- Головна оптика: дальнє світло, ближнє світло
- Тип лампи: H4
- Цоколь лампи: H4
- Призначення: рефлекторні фари
- В комплекті: 2 лампи
- Колір світіння: холодний білий
- Колірна температура: 6500 K
- Світловий потік лампи: 7500 Лм
- Потужність лампи: 65Вт
- Напруга: 12В-24В
- Переваги: вологозахист, довгий термін служби
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор стандартний
- Тип світлодіодів: CSP
- Кількість контактів: 2
- Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 7500 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | 295654 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 220 ₴/комплект



