
LED-лампи DriveX H4 12-24В з лінзою 9000лм/6000К/40-50Вт/CSP із кулером +CAN-модуль
2 350 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 63611
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні LED-лампи DriveX H4 12-24В з лінзою 9000лм/6000К/40-50Вт/CSP із кулером +CAN-модуль

Чому Cyclone?
- Світлодіодна лінзована лампа головного світла Cyclone
- Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дає змогу отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотієвою кордоном.
- Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної.
- Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Встановлення лінзованої лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ЛАМПУ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Гарна концентрація світла,
- Інтелектуальна активна система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-31мм) + кулер
- Два режими роботи — ближнє/дальнє світло
- Додатковий чип для дальнього світла
- Світлотіньова межа,
- Стійкість до перепадів напруги,
- Стійкість до вібрації
Технічні характеристики
- Тип цоколя: H4 Hi/Low
- Тип Led — 3570 CSP Chip
- Колірна температура: 6000K
- Світловий потік — 11000 LM
- Діаметр лінзи 1.44" (36.5 мм)
- Споживана потужність — ближній -40W/дальній -50W
- Драйвер зовнішній
- Напруга живлення: 9-32 В
- Посадкова глибина XX мм
- Гарантія 12 місяців.
Функціональні можливості
- Тип лінзи : LED-лінза
- Тип цоколя : H4 Hi/Low
- Призначення : Основне світло
- Потужність : 40/50 Вт
- Колір : 6000K
- Діаметр лінзи : 1.44" (36.5мм)
- Світловий потік, люмен : 10001-11000
- Тип светодиода : CSP (3570)
- Лінійка : LED
- Наявність CAN : Немає
- Напруга бортового ланцюга : 9-32В
Комплектація
- Лінзована лампа

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | 63611 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴/комплект







