
LED-лампи DriveX Al-01 Pro H4 12-24В 12000лм/6000К/52Вт/CSP3570 із кулером +CAN-модуль
1 700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 56059

Серія ламп DriveX AL-01 PRO має наступні характеристики:
• Світловий потік:
Реальний - 4850 Лм
Маркетинговий - 12000 Лм
у 5 разів яскравіша за галогенову лампу
• Температура кольору: 6000K
• Тип LED елементу: 3570 CSP
• Тип охолодження: активний (радіатор з вентилятором)
• Тип драйверу: зовнішній
• Потужність:
Заявлена виробником - 52 Вт
Після 30 хв роботи (при Т +20°C) - 50 Вт
• Напруга: 9-32 В (всі види техніки)
• Покращене фокусування СТМ шляхом нової конструкції
Загальні характеристики Світодіодні лампи DriveX AL-01 PRO H4 H/L 52W CAN 9-32V 6K :
Напруга (В): 9-32
Цоколь: H4 H/L
Потужність (ВТ): 52
Температура кольору (К): 6000
Колір світла: Холодний білий
Наявність CAN: Так (99%)
Рекомендований тип оптики: Універсальні
Тип драйвера: Зовнішній
Тип елемента LED: 3570 CSP
Тип охолодження: Активне
Товарна лінійка: AL-01 PRO
Вид: LED лампа головного світла
Гарантія (міс): 12

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 52 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | 56059 |
- Ціна: 1 700 ₴/комплект









