
Світлодіодні LED-лампи Optimal-L H4 12V-24V X3 6000K 6000L 50W радіатор
1 000 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 287099
Світлодіодні Автолампи LED H4 12 V-24 V X3 6000 K 6000 L 50 W радіатор

- Тип ламп: світлодіодні
- Цоколь: Н4
- Потужність: 50 W
- Світлова температура: 6000 K
- Люмены: 6.000 L
- Робоча напруга: 12-24 v
Автомобільні світлодіодні лампи Megalight є чудовою альтернативою галогенним або ксеноновим лампам. У світлодіодних лампочок багато переваг і відрізняються вони від інших лампочок високою світлосилою й низьким енергоспоживанням, завдяки чому знижується навантаження на акумулятор автомобіля.
Виробник Megalight зарекомендував себе на автомобільному ринку як якісний бренд світлодіодних ламп, які надійно працюють і не вимагають регулярної заміни впродовж тривалого часу. Всі норми щодо встановлення в посадкове місце фари дотримані, витриманий фокус і світлотінева межа світіння. Багато автовласників уже гідно оцінили світлодіодні лампи AllLight, які виготовлені за сучасною технологією та змінюють звичайні лампочки на своїх авто на сучасну світлодіодну оптику цього бренда. LED-лампочки Megalight — це потужні, надійні й економні автомобільні лампи за прийнятну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimal-L |
| Країна виробник | Німеччина |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | 287099 |
- Ціна: 1 000 ₴/комплект





