
Світлодіодні Автолампи LED H1 12 V-24 V T40 6000 K 40 W радіатор + обманка
1 250 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 295660
Світлодіодні Автолампи LED H1 12 V-24 V T40 6000 K 40 W радіатор + обманка

Світлодіодні лампи HeadLight TBS-T40 LED H1 вперше були анонсовані 2019 року. Поряд із поліпшенням видимості та зменшенням втоми водія за тривалого руху завдяки колірній температурі максимально близької до світла сонця в полудень ці лампи не засліплюють зустрічних водіїв. Завдяки правильній геометрії на ближньому світлі фар утворюється правильна світлотінева межа, що гарантує безпеку на дорозі. До комплекту постачання входить дві лампи з драйверами й інструкція. Драйвера захищені від вологи та мають невеликі розміри. Основні переваги ламп TBS-T40:
Яскраве біле світло для кращого освітлення дороги Удосконалена система розсіювання тепла, для забезпечення найкращих світлових характеристик Сумісність із великою кількістю моделей автомобілів, завдяки компактному дизайну
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megalight |
| Країна виробник | Угорщина |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴/комплект






