
LED-лампи DriveX H7 12В 11500лм/6000К/60Вт/CSP3570 з кулером
1 500 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 62829

LED автолампи H7 57W FE-01 CAN Drivex (12-16 вольт)
Цоколь автолампи - H7 LED автолампи H7 57W FE-01 CAN Drivex (12-16 вольт) 57W і 4600 Люмен, що у 5,2 рази яскравіше, ніж звичайні галогенові лампи. Робоча напруга 9-16 Вольт. У лампах H7 встановлені світлодіоди 3570 CSP та активна система охолодження - Cold Master (радіатор із вентилятором). Термін експлуатації 30000 годин. Колірна температура автолампи 6000K (яскравий білий світ). Корпус LED автолампи виконаний з алюмінієвого сплаву за станнетртом IP67 (пило- та вологозахист). Вбудована система активного охолодження з радіатором та вентилятором підвищує надійність і гарантує безперебійну роботу автомобільних ламп. LED автолампи H7 57W FE-01 CAN легко і без яких-небудь доопрацювань встановлюються у цоколь H7 штатних фар.
Автолампи готові працювати в умовах екстремальних температур від -40 ° C до 85 ° C. Низький рівень споживання енергії, висока світловіддача в поєднанні з ціною і гарантією, ставлять цю модель в лідери продажів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 11500 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | 62829 |
- Ціна: 1 500 ₴/комплект





