
Світлодіодна LED-лампа для авто H7 12V Nextone L7 25W 6000K 6000L радіатор
850 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 382464

Світлодіодні лампи головного світла Nextone
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною. Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, який не поступається ксеноновому.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи вкрай просто і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження пасивна: алюмінієвий радіатор + мідна трубка
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H7;
Світловий потік 6000 Lm;
Температура кольору: 6000K;
Тип світлодіодного елемента - GC-7535;
Напруга живлення: 11-18 B
Потужність 25W ± 10%
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
Гарантія 12 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 382464 |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
- Ціна: 850 ₴/комплект








