
LED лампи H8/H9/H11/H16 S1 12V-24V 25W 6500K 4000Lm (комплект 2 шт.)
450 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 170413
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна Автолампа LED H8/H9/H11/H16 12 V-24 V S1 6500 K 4000L 25W діод CSP радіатор
Характеристики
- Температура кольору: 6.500 K
- Світловий потік: 4.000 Lm
- Потужність: 25 W
- Тип цоколя: H8/H9/H11/H16
- Напруга: 12-24 V

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimal-L |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H8 |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 25 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/комплект


