
Серветка мікрофібра універсальна асорті 3 шт (40х30) Elegant
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 251346
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветка мікрофібра універсальна асорті 3 шт. (40х30) Elegant унів + полірування + скло
Підходить для очищення вікон, дзеркал, оптики, пофарбованих поверхонь кузова, панелі приладів та інших поверхонь.
- екологічно чистий матеріал
- чудове очищення поверхні
- поглинання вологи та жиру
- має антибактеріальні та антистатичні властивості
- універсальне застосування
УВАГА! Прати в режимі ручного прання в м'якому мийному засобі та теплій воді. Не використовувати відбілювач. Не прасувати.
Характеристики
| Характеристики продукції | |
| Щільність тканини | 240 г/м2 |
| Розмір | 40х30 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Elegant |
| Вид товару | Набір серветок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


