
Тент автомобільний джип/мінівен Lavita XL 510х195х155 PEVA з підкладкою, кишеня дзеркал
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA 140104XL
Тент автомобільний джип/мінівен Lavita XL 510х195х155 PEVA з підкладкою, кишеня дзеркал

Застосовується для укриття автомобілів, виконуючи захисну функцію. Матеріал PEVA. Тип кузова – джип/мінівен. Додатково комплектується сумкою для зберігання.

LAVITA JEEP PEVA LA 140104 BAG - тент автомобільний з підкладкою
Тент автомобільний LAVITA JEEP PEVA LA 140104 BAG захищає лакофарбове покриття автомобіля від впливу негативних факторів, таких як град, дощ, сонячні промені, сліди птахів і комах. Конструкція тенту передбачає наявність м'яких підкладкою, яка перешкоджає подряпин на кузові. Виготовлений чохол з міцного і водонепроникного матеріалу PEVA. Він дихає, і завдяки цьому на автомобілі не утворюється конденсат. Тент має кишені для бічних дзеркал, за допомогою чого він максимально зручно розташовується на авто. Крім того, модель оснащена блискавкою для водія, що дозволяє потрапити в авто не знімаючи тент цілком. Тент володіє підвищеною термоізоляцією, що перешкоджає перемерзанию і перегрівання транспорту. Колір покриття тенту - сріблястий, що захищає авто від ультрафіолетового випромінювання. Розмір даної моделі - XL 510х195х155
Тент автомобільний стане ідеальним помічником в тих ситуаціях, коли необхідно залишати автомобіль під відкритим небом. Завдяки йому стан машини буде ідеальним, незалежно від погодних умов та інших зовнішніх факторів. У складеному вигляді тент компактний і не відніме багато місця. Висока якість виконання забезпечують надійність і довговічність використання автомобільного тенту LAVITA.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Утеплений чохол | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: 1 600 ₴









