Зарядний пристрій із мікропроцесорним керуванням ARMER ARM-SC6E 12/24V
Зарядний пристрій із мікропроцесорним керуванням ARMER ARM-SC6E 12/24V
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей стане особливо актуальним з настанням холодного часу. Цей пристрій має бути простим в експлуатації, забезпечувати швидке й ефективне заряджання АКБ вашого автомобіля, що сів. Імпульсний зарядний пристрій Armer ARM-SC6E має ергономічний корпус, на лицьовій стороні якого розташовані всі необхідні кнопки та LCD-монітор. Цей пристрій забезпечує десять ступенів заряджання акумулятора в повністю автоматичному режимі. Цей пристрій підійде як для акумуляторних батарей легкових автомобілів, так і для вантажівок, для перемикання вихідної напруги досить вибрати кнопку відповідний режим 12 В або 24 В, яка також розміщена на передній панелі. Величезною перевагою цього імпульсного пристрою є функція відновлення акумуляторної батареї після згубного впливу глибокого розряджання. Дроти під'єднання мають на своїх кінцях зручні затискачі "Крокодили". На ручки яких одягнений ізоляційний матеріал відповідного кольору, червоний — для плюсової клеми, і чорний — для мінусової. Апарат забезпечений захистом від перевантаження й неправильної полярності.
Характеристики:
- Напруга живлення: 220В-240 В
- Напруга заряджання: 12 / 24 В
- Ток зарядки: 1 А / 3 А / 6А (12 В), 1 А / 3 А (24 В)
- Ємність заряджуваних АКБ: 1.2–180 А/ч (12В), 1.2–90 А/ч (24В)
- Клас захисту: IP65.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Тип | Зарядний |
- Ціна: 1 800 ₴








