
Щітки склоочисника VW T5 2003-2009,кт 2 шт.
700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA400400
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника нестандартні передні OXIMO Volkswagen T5 2003-2009 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Volkswagen | Transporter T5 '03-15 | минивен | 2003 - 2009 |
| Mercedes-Benz | C-Class (W205) '14-21 | универсал | 2014 - 2020 |
| Mercedes-Benz | C-Class (W204) '07-14 | седан | 2007 - 2014 |
| Mercedes-Benz | C-Class (W204) '07-14 | универсал | 2007 - 2014 |
| Mercedes-Benz | E-Class (W213) '16-23 | седан | 2016 - 2023 |
| Mercedes-Benz | E-Class (W213) '16-23 | универсал | 2016 - 2023 |
| Mercedes-Benz | E-Class (W212) '09-16 | седан | 2009 - 2016 |
| Mercedes-Benz | E-Class (W212) '09-16 | универсал | 2009 - 2016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 600 мм |
| Код запчастини | WA400400 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, Multivan |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 600 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/комплект


