
Щітки склоочисника Seat Altea/Altea XL 05-/Toledo 04-09,кт 2 шт
720 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WFP350350
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) OXIMO Seat Altea/Seat Altea XL 2005-/Seat Toledo 2004-2009 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Seat | Altea/Altea XL '04-15 | минивен | 2004 - 2015 |
| Seat | Toledo '04-09 | хэтчбек | 2004 - 2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Код запчастини | WFP350350 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Altea |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 650 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Claw (Клешня) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/комплект



