
Щетки стеклоочистителя Chevrolet Aveo 11-/ Fiat Linea/Punto/Grande Punto 05- ,кт 2 шт
720 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WB350625
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Chevrolet Aveo 2011- / Fiat Linea / Fiat Punto / Fiat Grande Punto 2005- року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Fiat | Grande Punto '05-18 | хэтчбек | 2005 - 2018 |
| Fiat | Linea '07-16 | седан | 2007 - 2015 |
| Fiat | Punto '05-18 | хэтчбек | 2005 - 2018 |
| Chevrolet | Aveo (T300) '11-20 | седан | 2011 - 2020 |
| Chevrolet | Aveo (T300) '11-20 | хэтчбек | 2012 - 2020 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 375 мм |
| Код запчастини | WB350625 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo, Punto, Linea, Grande Punto |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 375 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/комплект


