
Щітки склоочисника Chevrolet Trax/Opel Mokka 12-/Kia Venga 10-,кт 2 шт.
690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC350650
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Chevrolet Trax/Opel Mokka 2012-/Kia Venga 2010-го року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Kia | Venga '09-17 | хэтчбек | 2010 - 2017 |
| Opel | Mokka '12-21 | кроссовер/внедорожник | 2012 - 2021 |
| Buick | Encore '12-21 | кроссовер/внедорожник | 2012 - 2021 |
| Chevrolet | Tracker '13-22 | кроссовер/внедорожник | 2013 - 2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 350 мм |
| Код запчастини | WC350650 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Hyundai, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Mokka, Sentra |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 350 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект


