
Щітки склоочисника VW Bora 02-05/Polo 02-05/Mazda 3 03-09,кт 2 шт
700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA475525A
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника нестандартні передні OXIMO Volkswagen Bora 2002-2005 / Volkswagen Passat B5 2001-2005 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Mazda | 3 '03-09 | седан | 2003 - 2009 |
| Mazda | 3 '03-09 | хэтчбек | 2003 - 2009 |
| Mazda | 3 '09-13 | седан | 2009 - 2009 |
| Mazda | 3 '09-13 | хэтчбек | 2009 - 2009 |
| Volkswagen | Bora '98-05 | седан | 2002 - 2005 |
| Volkswagen | Golf 5 '03-08 | хэтчбек | 2003 - 2005 |
| Volkswagen | Golf 5 '03-08 | универсал | 2003 - 2005 |
| Volkswagen | Polo '01-09 | хэтчбек | 2002 - 2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 525 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 475 мм |
| Код запчастини | WA475525A |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, Bora, Golf, Polo |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 525 мм + 745 мм |
| stock | 2 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/комплект


