
Щітки склоочисника Citroen C3 09-/Renault Laguna III 07-,кт 2 шт.
700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WD350600
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Citroen C3 2009-/ Renault Laguna III 2007- року..
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Citroen | C3 '09-16 | хэтчбек | 2009 - 2016 |
| Renault | Laguna III '07-15 | хэтчбек | 2007 - 2015 |
| Renault | Laguna III '07-15 | универсал | 2007 - 2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 400 мм |
| Код запчастини | WD350600 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, C3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 400 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Bayonet arm ("Штир") |
| Одиниця вимірювання | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/комплект


