
Щітки склоочисника Fiat Stilo 2005-2007,кт 2 шт.
650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WB450525
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Fiat Stilo 2005-2007 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Fiat | Stilo '01-08 | хэтчбек | 2005 - 2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 550 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 475 мм |
| Код запчастини | WB450525 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Stilo |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 550 мм + 475 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект


