
Щітки склоочисника Volvo 04-11,кт 2 шт
650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WB400450
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Volvo S60 2004-2010/ Volvo V70 / Volvo XC70 / Volvo S80 2004-2007 / Volvo XC90 2004-2011 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Volvo | S60 '00-09 | седан | 2004 - 2009 |
| Volvo | S80 '98-06 | седан | 2004 - 2006 |
| Volvo | V70 '00-07 | универсал | 2004 - 2007 |
| Volvo | XC70 '00-07 | универсал | 2004 - 2007 |
| Volvo | XC90 '02-14 | кроссовер/внедорожник | 2003 - 2014 |
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, S80, V70, XC70, XC90 |
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 550 мм |
| Код запчастини | WB400450 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 550 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект




