
Щітки склоочисника Skoda Superb 2001-2004/VW Passat B5 2001-2005,кт 2 шт
700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA475475A
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника нестандартні передні OXIMO Skoda Superb 2001-2004 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Skoda | Superb '01-08 | седан | 2001 - 2008 |
| Volkswagen | Passat (B5) 96-05 | седан | 2001 - 2005 |
| Volkswagen | Passat (B5) 96-05 | универсал | 2001 - 2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 525 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 525 мм |
| Код запчастини | WA475475A |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 525 мм + 525 мм |
| stock | 2 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/комплект


