
Щітки склоочисника Opel Corsa D 2006-,кт 2 шт.
770 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WB350600
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Opel Corsa D 2006- року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Opel | Corsa D '06-14 | хэтчбек | 2007 - 2014 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 400 мм |
| Код запчастини | WB350600 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 400 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴/комплект


