
Щітки склоочисника "модні" комплект 2 шт.
650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA3503501
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склоочисники нестандартні передні.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Код запчастини | WA3503501 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, SLR, Evora |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 650 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект


