
Щітки склоочисника Ford Kuga 13-/C-max 10-/MB Vito 639 03-,кт 2 шт.
690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WBP300350
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Ford Kuga 2013- / Ford C-max 2010- / Peugeot 307 2004-2008 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Ford | C-Max '10-19 | минивен | 2010 - 2019 |
| Ford | Grand C-max '10-19 | минивен | 2010 - 2019 |
| Ford | Escape '13-16 | кроссовер/внедорожник | 2013 - 2016 |
| Ford | Escape '16-19 | кроссовер/внедорожник | 2016 - 2019 |
| Ford | Focus III '11-18 | седан | 2011 - 2018 |
| Ford | Focus III '11-18 | хэтчбек | 2011 - 2018 |
| Ford | Kuga '13-16 | кроссовер/внедорожник | 2013 - 2016 |
| Ford | Kuga '16-19 | кроссовер/внедорожник | 2016 - 2019 |
| Ford | Edge '15- | кроссовер/внедорожник | 2015 - 2024 |
| Mercedes-Benz | Vito (W639) 03-14 | минивен | 2003 - 2014 |
| Peugeot | 307 '01-08 | хэтчбек | 2004 - 2008 |
| Peugeot | 307 '01-08 | универсал | 2004 - 2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 700 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Код запчастини | WBP300350 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mercedes-Benz, Ford |
| Сумісність з моделлю | Viano, 307, Vito, C-Max, Kuga |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 700 мм + 650 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект


