
Щітки склоочисника "модні" комплект 2 шт.
690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC400550
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склоочисники нестандартні передні.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Fiat | Bravo '07-14 | хэтчбек | 2007 - 2014 |
| Hyundai | i30 '07-12 | хэтчбек | 2007 - 2010 |
| Hyundai | i30 '07-12 | универсал | 2007 - 2010 |
| Kia | Cee'd '06-12 | хэтчбек | 2006 - 2009 |
| Kia | Cee'd '06-12 | универсал | 2007 - 2009 |
| Peugeot | 308 '13-21 | хэтчбек | 2013 - 2020 |
| Peugeot | 308 '13-21 | универсал | 2014 - 2020 |
| Skoda | Superb '08-15 | седан | 2008 - 2009 |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 450 мм |
| Код запчастини | WC400550 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Volkswagen, Lancia, Hyundai, Fiat, Skoda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Bravo, MG 5, Touran, 308, I30, Pro Ceed, Giulia, Ceed, Delta |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 450 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект


