
Щітки склоочисника Ford Mondeo 07-15/Volvo V40 12-,кт 2 шт.
750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC350525
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Ford Mondeo 2007-2015 / Volvo V40 2012-го року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Ford | Mondeo '07-13 | седан | 2007 - 2013 |
| Ford | Mondeo '07-13 | хэтчбек | 2007 - 2013 |
| Ford | Mondeo '07-13 | универсал | 2007 - 2013 |
| Volvo | V40 '12-19 | универсал | 2012 - 2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault, Land Rover, Volvo, Peugeot, Opel, Nissan, Jaguar, BMW, Fiat, BYD, Ford, Maserati |
| Сумісність з моделлю | V40, Mondeo, Expert, C70, Han, Trafic, f-pace, F-Pace, Vivaro, NV300, 7-Series, Quattroporte, Range Rover Velar |
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 475 мм |
| Код запчастини | WC350525 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 475 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/комплект



