
Щітки склоочисника Peugeot 3008/5008 09-,кт 2 шт.
970 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WCP200300
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Peugeot 3008/Peugeot 5008 2009- роки.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Peugeot | 5008 '09-16 | минивен | 2009 - 2016 |
| Peugeot | 3008 '09-16 | минивен | 2009 - 2016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 800 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 700 мм |
| Код запчастини | WCP200300 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4, 3008, Zafira |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 800 мм + 700 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴/комплект


