
Щітки склоочисника Bmw X5 (E70), X6 (E71) 2007-/VW Phaeton 2002-,кт 2 шт.
690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA400500
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника нестандартні передні OXIMO BMW X5 (E70), X6 (E71) 2007-/ Volkswagen Phaeton 2002- року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокаучавкової суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.,
| Volkswagen | Phaeton '02-16 | седан | 2002 - 2014 |
| BMW | X5 (E70) '07-13 | кроссовер/внедорожник | 2007 - 2013 |
BMWX6 (E71) '08-14кроссовер/внедорожник2008 - 2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 500 мм |
| Код запчастини | WA400500 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 500 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект



