
Щітки склоочисника Fiat 500 07-/Ford KA 10-,кт 2 шт.
690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC400650
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Fiat 500 2007- / Ford KA 2010- року
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Fiat | 500 '07- | хэтчбек | 2007 - 2025 |
| Ford | Ka '08-16 | хэтчбек | 2010 - 2016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 350 мм |
| Код запчастини | WC400650 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500 C, Panda, Ka, Ypsilon, 500 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 350 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект


