
Щітки склоочисника Bmw 3 (E90, E91, E92, E93) 2006-2009,кт 2 шт.
660 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA4006003
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO BMW 3 (E92, E93) 2006-2009 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| BMW | 3-Series (E90/E91) '05-12 | купе | 2006 - 2009 |
Bmw 3 (E92,E93) 2006-2009
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, e9, #3, 3-Series |
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 400 мм |
| Код запчастини | WA4006003 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Кросс-номери | WA4006003 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 400 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴/комплект


