
Щітки склоочисника Skoda Rapid 12-/VW Polo hb 09-/Audi A1 10-,кт 2 шт.
750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC4006001
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склоочисники нестандартні передні.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Skoda | Rapid '12-20 | седан | 2012 - 2020 |
| Skoda | Rapid '12-20 | универсал | 2012 - 2020 |
| Volkswagen | Polo '17- | хэтчбек | 2017 - 2024 |
| Volkswagen | Polo '09-17 | хэтчбек | 2009 - 2017 |
| Audi | A1 (8X) '10-18 | хэтчбек | 2010 - 2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 400 мм |
| Код запчастини | WC4006001 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Polo, Toledo, Rapid, A1, Mii, Fabia, UP!, C5, 408 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 400 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/комплект


