
Щітки склоочисника Audi Q3 11-/Q5 08-/A5/A7 09-,кт 2 шт
770 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC4005001
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Audi Q3 2011-/Audi Q5 2008- / Audi A5 / Audi A7 2009-го року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Volvo | XC90 '15- | кроссовер/внедорожник | 2015 - 2024 |
| Audi | Q3 (8U) '11-18 | кроссовер/внедорожник | 2011 - 2018 |
| Audi | A7 (4G) '10-18 | хэтчбек | 2010 - 2018 |
| Audi | A4 (B8) '08-15 | седан | 2008 - 2015 |
| Audi | A4 (B8) '08-15 | универсал | 2008 - 2015 |
| Audi | A5 (8T) '07-16 | хэтчбек | 2010 - 2016 |
| Audi | A5 (8T) '07-16 | купе | 2007 - 2016 |
| Audi | Q5 (8R) '08-17 | кроссовер/внедорожник | 2008 - 2017 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 500 мм |
| Код запчастини | WC4005001 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | XC90, Jetta, A4, A5, A6, Q5, Q3, Panamera, V90 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 500 мм |
| stock | 5 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴/комплект



