
Щітки склоочисника Infiniti ,Hyundai.Jaguar , Mercedes-Benz ,Audi,Land Rover, BMW 2 шт
650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WB400525
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склоочисники нестандартні передні 600 мм + 745 мм
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Hyundai | Genesis '08-13 | седан | 2008 - 2013 |
| Hyundai | Genesis '13-20 | седан | 2013 - 2018 |
| Infiniti | Q30 '16-19 | хэтчбек | 2015 - 2019 |
| Infiniti | QX30 '16-19 | кроссовер/внедорожник | 2016 - 2019 |
| Jaguar | XJ '09-19 | седан | 2010 - 2018 |
| Land Rover | Freelander II '06-14 | кроссовер/внедорожник | 2006 - 2014 |
| Mercedes-Benz | GLA-Class (X156) '14-20 | кроссовер/внедорожник | 2014 - 2020 |
| Mercedes-Benz | A-Class (W176) '12-18 | хэтчбек | 2012 - 2018 |
| Mercedes-Benz | B-Class (W246) '11-18 | хэтчбек | 2011 - 2018 |
| Renault | Koleos '08-16 | кроссовер/внедорожник | 2008 - 2016 |
| Audi | A3 (8P) '03-12 | хэтчбек | 2004 - 2012 |
| BMW | X1 (E84) '09-15 | кроссовер/внедорожник | 2009 - 2015 |
| BMW | 3-Series (E90/E91) '05-12 | седан | 2009 - 2012 |
| BMW | 3-Series (E90/E91) '05-12 | универсал | 2009 - 2012 |
| BMW | 3-Series (F30/F31) '12-19 | седан | 2012 - 2019 |
| BMW | 3-Series (F30/F31) '12-19 | универсал | 2012 - 2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 475 мм |
| Код запчастини | WB400525 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Renault, Land Rover, Audi, BMW, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | X1, Freelander, A-Class, Q30, 3, XF, XJ, A3, QX30, Koleos, GLA-Class, Genesis |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 745 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект



