
Щітки склоочисника VW Touareg 07-/10-/Porsche Cayenne 07-/10,кт 2 шт.
750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WA3503504
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника нестандартні передні OXIMO Volkswagen Touareg 2007- / Volkswagen Touareg 2010- / Porsche Cayenne 2007- / Porsche Cayenne 2010- року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Mercedes-Benz | E-Class (W211) '02-09 | седан | 2003 - 2009 |
| Mercedes-Benz | E-Class (W211) '02-09 | универсал | 2003 - 2009 |
| Mercedes-Benz | S-Class (W221) '05-13 | седан | 2005 - 2013 |
| Mercedes-Benz | S-Class (W220) '98-05 | седан | 2000 - 2005 |
| Porsche | Cayenne (9PA) '03-10 | кроссовер/внедорожник | 2007 - 2010 |
| Porsche | Cayenne (PA92) '10-17 | кроссовер/внедорожник | 2010 - 2017 |
| Volkswagen | Touareg '02-09 | кроссовер/внедорожник | 2007 - 2009 |
| Volkswagen | Touareg '10-18 | кроссовер/внедорожник | 2010 - 2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Код запчастини | WA3503504 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz, Maybach, Porsche |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Touareg, Cayenne |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 650 мм |
| stock | 5 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Side-pin (Боковий штир) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/комплект


