
Щітки склоочисника VW Amarok (12-)/VW Multivan (13-), кт 2 шт.
750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC4004001
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника VW Amarok (12-)/VW Multivan (13-), кт 2 шт.
| 1 | Volkswagen | Transporter T6 '15- | минивен | 2015 - 2020 | |
| 2 | Volkswagen | Transporter T5 '03-15 | минивен | 2013 - 2015 | |
| 3 | Volkswagen | Amarok '10- | пікап | 2012 - 2020 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 600 мм |
| Код запчастини | WC4004001 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 600 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/комплект



