
Щітки склоочисника Audi A3 (12-)/VW Golf 7 (12- ), кт 2 шт.
670 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC3505501
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Audi A3 2012- / Volkswagen Golf 7 2012- року.
Щітки каркасної конструкції, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Skoda | Superb '15- | седан |
2015 - 2024 |
| Skoda | Superb '15- | универсал | 2015 - 2024 |
| Volkswagen | Passat (B8) 15- | седан | 2015 - 2024 |
| Volkswagen | Passat (B8) 15- | универсал | 2015 - 2024 |
| Volkswagen | Golf 7 '12-20 | хэтчбек | 2012 - 2020 |
| Volkswagen | Golf 7 '12-20 | универсал | 2012 - 2020 |
| Audi | A3 (8V) '12-20 | седан | 2012 - 2020 |
| Audi | A3 (8V) '12-20 | хэтчбек | 2012 - 2020 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Каркасний |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 450 мм |
| Код запчастини | WC3505501 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Polo, Fabia, Q4, A3, Leon, Golf, Stelvio, ID.4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 650 мм + 450 мм |
| stock | 2 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴/комплект


