
Щітки склоочисника Ford B-max 12-/Galaxy 06-/S-max 06-/Peugeot 308 07-13.кт 2 шт.
900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WCP250350
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Ford B-max 2012-/Ford Galaxy 2006-/Ford S-max 2006-/Peugeot 308 2007-2013 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Citroen | DS4 '11-18 | хэтчбек | 2010 - 2018 |
| Citroen | DS5 '11-18 | хэтчбек | 2011 - 2018 |
| Citroen | C4 '10-17 | хэтчбек | 2010 - 2017 |
| Ford | S-max '06-15 | минивен | 2006 - 2015 |
| Ford | B-max '12-17 | минивен | 2012 - 2017 |
| Ford | Galaxy '06-15 | минивен | 2006 - 2015 |
| Peugeot | 308 '08-13 | хэтчбек | 2007 - 2013 |
| Peugeot | 308 '08-13 | универсал | 2007 - 2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 750 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Код запчастини | WCP250350 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, DS5, 308, Galaxy, C4, 408 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 750 мм + 650 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴/комплект


