
Щітки склоочисника VW Sharan/Seat Alhambra 2010-,кт 2 шт.
700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WC3006001
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Volkswagen Sharan/Seat Alhambra 2010-го року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Seat | Alhambra '10-20 | минивен | 2010 - 2020 |
| Volkswagen | Sharan '10-22 | минивен | 2010 - 2022 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 700 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 400 мм |
| Код запчастини | WC3006001 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, 3008, Touran, Golf, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 700 мм + 400 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/комплект



