
Компресор автомобільний Ураган Vitol KA-У12040 .
970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104252
Компресор "Ураган" КА-У12040 100psi/12Amp/35л/прикур.+перехідник
Технічні характеристики:
Напруга: 12В
струм, макс.: 12А
Тиск, макс.: 100psi (7 Атм)
Продуктивність: 35 л/хв
Підключення: роз'єм прикурювача
, Потужність: 150Вт
Комплектація: упаковка, компресор, повітряний шланг з комплектом адаптерів, перехідник для підключення до АКБ автомобіля, сумка для зберігання, інструкція з гарантійним талоном.
Гарантійний термін - 24 місяці
Автомобільний компресор "Ураган КА-У12040" — це один з найбільш компактних і популярних портативних моделей в лінійці компресорів ТМ Вітол.
Цей компресор легко впорається з колесами легкових автомобілів, квадроциклів, мотоциклів.
Переваги цієї моделі — це компактність із збереженням високих показників потужності і продуктивності для свого класу.
Компресор підключається до гнізда прикурювача автомобіля з напругою 12В і оснащений електродвигуном поршневого типу з показником продуктивності 35л/хв.
Модель укомплектована повітряним шлангом з набором адаптерів, перехідником для підключення до АКБ автомобіля, манометром для контролю тиску і зручною сумкою для зберігання і перенесення компресора.
Компресор "Ураган КА-У12040" — це незамінний помічник водія не тільки в дорозі, але і на відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний тиск | 7 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Vitol |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Тип компресора | поршневий |
| Максимальний тиск, атм | 7 |
| Рекомендований для коліс | R13 - R15 |
| Ресивер | Немає |
| Продуктивність | 35 л/хв |
| Торгова марка | VITOL |
| Тип компресора | однопоршневий |
| Продуктивність, л/хв | 30-40 |
| Тип підключення | гніздо прикурювача |
| Додаткова комплектація | перехідник клеми-прикурювач |
| Сумка для перенесення та зберігання | Да |
| Манометр | аналоговий |
| Max тиск | 100psi (7Атм) |
| Під'єднання | прикурювач + перехідник |
| Споживаний струм | 12А |
| Напруга | 12V |
- Ціна: 970 ₴










