
Домкрат гідравл. підк. 3т короб. min 140 мм — max 465 мм. (ДП-300028) 28кг (ДП-300028)
5 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000027130
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравл. підк. 3т короб. min 140 мм — max 465 мм. (ДП-300028) 28кг

Домкрат гідравловлічний підкатний ДП-300028 вантажністю 3 тонни, з низьким підхопленням, від ТМ Vitol.
Домкрати підкатного типу найчастіше використовуються в шиномонтажних майстернях, для ремонтних робіт автомобілів на автосервісах. Завдяки застосуванням нової конструкції та посиленому сплаву вантажність домкрата збільшена до 3 тонн.
Домкрат виготовлений із міцного металу, конструкція забезпечена підсилювальними ребрами, що дає змогу використовувати домкрат тривалий час, не піклуючись про його знос.
Максимальна допустима висота підіймання автомобіля становить 465 мм, вага домкрата становить 28 кіллорам.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Висота підйому | 465 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28кг |
| Висота підйому, см | 46,5 |
| Вантажопідіймальність | 3 |
| Власна вага, кг | 28 |
| Тип домкрата | підкатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴








