
Домкрат гідравл. телескоп 2т 2х циліндр. min 130 мм — max 370 мм (TF0202) 5,3 кг (ДБ-20002Ц)
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДБ-20002Ц
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравл. телескоп 2т 2х циліндр. min 130 мм — max 370 мм

Домкрат зроблений із високоякісного металу на сучасному обладнанні, має сертифікат відповідності стандартам ЄС та України.
Надійна гідравлічна система підіймання має високий ККД.
Виріб має оптимальний розмір основи без виїмок, що забезпечує стійкість конструкції.
Цей вид також вирізняється зручністю експлуатації, оскільки вимагає менших зусиль і часу для підіймання авто.
- універсальність у виборі точки підіймання
- вимагають менше зусиль, порівнюючи з механічними
- компактний, займає мало місця в багажнику
Підходить для авто з малим кліренсом (дорожній просвіт).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Висота підйому | 370 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 5.3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому, см | 37 |
| Вантажопідіймальність | 2 |
| Кількість поршнів | 2 |
| Власна вага, кг | 5,3 |
| Тип домкрата | гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴







