
Набір техопомоги ААА для виїзду за кордон з логотипом марки авто
1 400 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1256
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір техопомоги ААА для виїзду за кордон з логотипом марки авто»
Компактний та універсальний набір ААА для автомобілістів, які часто виїжджають за кордон.
Містить все необхідне для безпеки та допомоги на дорозі відповідно до європейських стандартів.
✅ Переваги:
-
Повний комплект для швидкої допомоги на дорозі
-
Аптечка автомобільна Євростандарт для поїздок у ЄС(сумка може відрізнятись по кольору, але всі євро, сертифіковані, все подходят для выезда за границу) - 163049
-
Сертифікований порошковий вогнегасник 1 кг
-
Буксирувальний трос із гачками
-
Посилений знак аварійної зупинки у пластиковому футлярі
-
Світловідбивний аварійний жилет
-
Зручна чорна сумка на блискавці з логотипом марки авто
📦 Комплектація:
1️⃣ Трос буксирувальний з гачками
2️⃣ Знак аварійної зупинки у пластиковому футлярі
3️⃣ Аптечка автомобільна Євростандарт
4️⃣ Вогнегасник порошковий 1 кг
5️⃣ Сумка чорного кольору з логотипом марки авто
6️⃣ Світловідбивний аварійний жилет

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пожтехніка |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴/комплект









