
Світлодіодна LED-лампа для авто Н11 6000k (8000LM) "SOLAR" (кулер)
1 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 99672

-
Потужні світлодіодні лампи LED SOLAR H11 12/24 V 6500 K 8000 Lm 60 W Cree Chip (2 шт.) стануть чудовою заміною класичним лампам розжарювання або галогенним лампам.
Вирізняються дуже компактними розмірами та легко встановлюються в будь-яку фару з цоколем Н11, зокрема в невеликі фари субкомпактних автомобілів. У лампах використовуються світлодіоди Cree Chip, які вирізняються низьким енергоспоживанням, невеликим нагріванням і дуже високою потужністю, завдяки чому забезпечують чудову видимість в умовах недостатньої освітленості та мають неймовірно тривалим терміном експлуатації до 30000 годин безперервного світіння. Світлодіоди в лампах розташовані там же, де і нитка накала у звичайних лампах, завдяки чому унеможливлюється необхідність заміни скла фар.
Корпус ламп виготовлений з алюмінію, який вирізняється чудовою стійкістю до зовнішніх впливів, а також має гарну теплопровідність і запобігає перегріванню світлодіодів. Лампи мають колірну температуру 6500К — це яскраве біле світло, наближене до денного, а також світловим потоком 8000 Лм, завдяки чому чудово освітлюють дорогу навіть у найтемнішу ніч.
У лампи вбудована CANBUS, яка підвищує навантаження на бортову мережу для винятку помилок комп'ютера, пов'язаних із вкрай низьким енергоспоживанням лампи.
Характеристики:
- Головна оптика: дальнє світло, ближнє світло
- У комплекті: 2 лампи
- Колір світіння: білий
- Колірна температура: 6500 K
- Світловий потік лампи: 8000 Лм
- Потужність лампи: 60 Вт
- Напруга: 24, 12 В
- Цоколь: H11
- ПЕРЕВАГИ: світлодіодні лампи нового покоління, вологозахист, довгий термін експлуатації, збільшена світловидатність, з обманом
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор стандартний
- Тип світлодіодів: COB
- Кількість контактів: 2
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Код запчастини | 99672 |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Solar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 200 ₴/комплект





