
LED-лампи Optimal-L H1 12V-24V S2 6500K 8000L 36W 360° радіатор з вентилятором
330 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 287101
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Optimal-L H1 12V-24V S2 6500K 8000L 36W 360° радіатор з вентилятором

Лампа LED H1 12V-24V S2 6500K 8000L 36W 360° радіатор з вентилятором виробництва Optimal-L, це сучасне та енергоефективне джерело світла, яке використовується в автомобілях та інших пристроях. LED лампи забезпечують яскраве та чітке освітлення, споживаючи при цьому мінімум енергії та маючи тривалий термін служби. Вони стійкі до вібрацій і перепадів температури, що робить їх ідеальними для використання в автомобільних системах освітлення. Проста установка та економічність у експлуатації роблять LED лампи популярним вибором.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 287101 |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H1 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴/комплект





