
LED-лампи Optimal-L H1 12V-24V X3 6000K 6000L 50W радіатор
800 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 287098
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні LED-лампи Optimal-L H1 12V-24V X3 6000K 6000L 50W радіатор

Новітня модель світлодіодних ламп для автомобіля LED Headlight X3! Розробникі встановили вдосконалений трансформатор який здатний виділяти набагато більшу потужність і при цьому виділяє менше тепла. Конструкцію повністю переробили і замітно покращили, що помітно відобразилося на світлі – світловий потік ставши правильно направлятися і менш розсіюватися як у попередніх моделях, також здатний видавати 6000 LM!
Характеристики:
- Цоколь H1
- Тип техніки Легковий автомобіль. Вантажний автомобіль.
- Напуга живлення 12 В, 24 В, 12/24
- Автолампи LED X3 Lumileds Z ES, H1, 6000LM, 50W, 9-32V
Комплектація:
- Автолампи (2шт.)
- Інструкція
- Коробка

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimal-L |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | 287098 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴/комплект








