
LED-лампи Світлодіодні CYCLONE H1 12V Type 33 12W 5000K 4800L радіатор
750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 280597

Завдяки більшій світловіддачі і меншому енергоспоживанню світлодіодна лампа є чудовою заміною галогеновій.
Новітніші технології виробництва світлодіодів CREE дозволили отримати насичений світловий потік, що не поступається ксеноновому.
Радіатор з авіаційного алюмінію ідеально відводить тепло від лампи. На додачу система охолодження обладнана якісним вентилятором, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів повністю співпадае з розташуванням ниток розжарювання галогенових ламп. Ви не будете засліплювати зустрічний транспорт та чітко бачити узбіччя на значно більшій відстані ниж при використанні галогенових ламп.
Монтаж лампи на авто дуже простий і не вимагає спеціальної квалафікації. Ви можете самостійно встановити лампи, економлячи кошти та час. Свіилодіодні лампи готові до роботи одразу після установки на авто.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор
5. Компактний розмір (можливість використання у фарах з обмеженим внутрішнім простором)
6. Біполярне підключення
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: H1
Світловий потік: 4600 Lm;
Кольорова температура: 5000K;
Тип світлодіодного елемента - CREE;
Кількість елементів - 6;
Робоча напруга: 9-16 В;
Робоча потужність 12W±10%;
Посадкова глибина - 42 мм;
Гарантія 12 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 280597 |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Cyclone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 750 ₴/комплект





