
Світлодіодна LED-лампа Megalight H4 12V-24V T40 6000K 40W кіска
2 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 295664
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Megalight H4 12V-24V T40 6000K 40W кіска

Світлодіодні лампи T40 Це лампи нового покоління, побудовані на базі корейських чіпів CSP, які дають на 70% більше світла ніж галогенна лампа. Призначені для заміни галогенних або ксенонових ламп протитуманних фарах або фарах головного світла.
Дотримано всіх стандартів для встановлення в посадкове місце фари, витримано фокус і світло-тіньова межа свічення.
Характеристики ламп:
Цоколь: Н4
40W
Світлова температура: 6000 Kelvin
Робоча напруга: 9 – 32V
Водонепроникність
Робоча температура: -40 °C - +80 °C
Чіп (Діод): CSP (Корея)
Термін служби: 30000 годин

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 295664 |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴/комплект




